durere de cap

Migrena

Postata de parvumarinela cu 8 ani in urma.

de vreo 2 luni ma doare rau capul doar cand il misc,de la tampla stanga prin orbita.Cand nu il misc nu doare ,am luat medicamente pt durere dar degeaba.M;ie frica sa mimez gestul de nu atunci doare tare s/au la o zgatiereAm 61 ani

Raspunsuri (3)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 8 ani

Mergeti cat mai repede la medicul de familie si vedeti ce rezula in urma consultului. Nu are sens sa va chinuiti cu aceste dureri de cap atunci cand va rotiti gatul. Cu cat mai repede apelati la medic, cu atat mai bine pentru ca rezolvati o problema care va anxietateaza.

Multa sanatate!
Roxana Patrascu psihoterapeut

Tel: 0721. 349.765
E-mail: [email protected]

parvumarinela

acum 8 ani

va multumesc ,asa o sa fac

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 8 ani

Va doresc vesti bune in urma consultului, sa fie o rezolvare simpla.

Cu drag,
Roxana Patrascu psihoterapeut

Website: http://www.psihoutil.ro/

E-mail: [email protected]