Durere de cap

Migrena

Postata de MembruMobileApp150330210314069 cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Ieri cand m.am trezit , m.am dat jos din pat iar dupa ce am facut 2 pasi am simtit ceva la cap( ca si cum ar bate inima in piept tare) , nu stiu daca m.am facut inteles dar precizez ca nu a fost durere sub nici o forma, nici ameteli nu am. Sunt doar un pic ingrijorat pentru ca s.a repetat si astazi dimineata. Cineva mi.a spus ca poate fii din cauza scaderii/cresterii presiunii atmosferice, variatiile bruste de temperatura. Va multmesc si astept un raspuns cat mai concret! Stima

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp150330210314069

acum 9 ani

Precizez ca dupa urmatoarele 20 sec a disparut toata "durerea"