durere de cap

Migrena

Postata de ankaela cu 9 ani in urma.

buna ziua.am o intrebare......din neatentie ieri am dat foarte tare cu capul de un toc la usa,am dat cu partea din spatele urechii.de ieri ma doare foarte tare capul,ingrozitor de tare,iar in locu ala nici nu pot sa ma ating.ce sa fac?cu ce sa mai remediez macar un pic durerea?

Raspunsuri (3)

arnica

acum 9 ani

buna, cumpara un tub de arnica CH9 sau 15 de la o farmacie homeopata si sufe cat e granula pe ora in prima zi dupa care inca cateva zilnic de 5-6 ori pe zi cate o granula (se sug!)

ankaela

acum 9 ani

o sa apara ceva complicatii?

Adrian

acum 9 ani

Folositi Aloe Heat Lotion. Este o crema naturala excelenta pentru dureri. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adresa [email protected]