Durere de cap

Migrena

Postata de Bolnavioaraanamaria cu 10 ani in urma.

Am si eu o intrebare ma poate ajuta cineva,,,..de doua spatamani ma doare capul foarte tare..cu tot cu ochiii si fata...imi tot picai urechile...iar cand ma dau josdin pat simt cami cade capul jos:( .. si sunt si fff nervoasa....poate fi vorba de o migrena sau e ceva mai grav?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru inceput, este recomandat sa consultati medicul ORL-ist pentru a exclude o afectiune din aceasta sfera ( sinuzita).

Bolnavioaraanamaria

acum 10 ani

acum doi ani am fost la un pas de operatie de si sinuzita..,dupa ce am facut si un tomograf..mia sp ca nu am nimic... am refuzat operatie de frik si am luat medicamente ..am fost la contorl si mia sp ca mia trecu..insa acum durerile ingrozitoare de cap numi dau pace..mie fik de cei mai rau:(