Durere de cap

Migrena

Postata de Flampy cu 10 ani in urma.

Buna ziua,am si eu o problema grava de cativa ani.Ma doare capul in partea dreapta si imi lacrimeaza ochiul drept cand am durerea.Am fost la control de multe ori si mi sa spus ca am parasinuzita sau ceva de genul,am urmat tratament si degeaba,dupa aceea mi sa spus ca imi trebuiesc ochelari si mi am luat dar degeaba! Va rog sa imi da ti si mie un sfat ce ar trebuii sa fac,numai suport durerea,ma doare odata la 2 zile si am ocazia sa imi pierd locul de munca cu aceasta pacoste,va rog ajutati ma si pe mine! Cu stima si respect,Antonio!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa consultati si un medic neurolog.

Flampy

acum 10 ani

Am fost la tot felul de medici si nu mi sa spus nimic sigur,ma tot dus de nas ca nu am nimic si ca trece de la sine! Asta este raspunsul lor si de aceea am apelat la dumneavoastra ca m am saturat sa fiu plimbat din usa in usa! Va doresc o zi buna!