durere de cap

Migrena

Postata de enya01234 cu 11 ani in urma.

am un prieten. acum o saptamana si ceva am vorbit si mi-a zis ca-l doare foarte tare capul, are ochii vineti si de-abia se poate misca. in urma cu o saptamana mi-a trimis mesaj ca a fost operat de urgenta. de-atunci nu mai stiu nimic de el. as vrea sa stiu ce i s-a intamplat. ce boala a avut si daca e bine.

Raspunsuri (6)

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Pana nu i se va face o investigatie mai comleta nu aveti cum sa stiti ce ar fi putut avea. Ar trebui sa va prezentati la cabinet sau sa ne contactati telefonic.0744870197

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Daca doriti sa aflati ce s-a intamplat trebuie sa incercati sa faceti o investigatie mai completa sau sa ne contactati tel.0744870194 pentru a putea vedea despre ce este vorba

enya01234

acum 11 ani

nu stiu detalii. n-am reusit sa iau legatura cu el. de asta v-am intrebat. sunt ingrijorata.

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Contactati-ne tel 0744870194

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Buna seara

Ati mai aflat ceva destre prietenul dumneavoastra?

enya01234

acum 11 ani

da. a fost operat pe creier.