durere de cap

Migrena

Postata de silviap cu 11 ani in urma.

v-as ruga sa imi spuneti daca o persoana cu fibrilatie si hipertensiune poate folosi aspirina tamponata impotriva unei dureri de cap.Va multumesc .

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Da, poate folosi dar pe timp limitat si nu doze mari. Este recomandat totusi, sa utilizeze si protectie gastrica ( ex: omez).

eva40

acum 11 ani

daca tot vreti aspirina,folositi una care nu are efecte secundare,nici una!
se numeste WHITE WILLOW 3x2/zi
cititi mai mult despre asta pe sit sau scrieti-mi si va trimit prospectul
cu respect
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro