DURERE DE CAP

Migrena

Postata de COSTEL COSTEL cu 11 ani in urma.

Am ciroza hepatica cu virus c ,varice esofagiene grad 2 si in ultimul timp am intrat in depresie ,gastroduodenita ,tulburare organica depresiva ,atacuri de panica ,dar in ultimul timp ma doare foarte tare capul ,mai ales in zona cefei .am facut si fiziokinoterapie ,am facut si ecografie cervicala si tomografie si mia zis ca am sinuzita maxilara .dar problema este ca ametesc foarte des ,vad in ceata si imi pierd echilibru .analizele au iesit rele .TGO=84,8 SI TGP=120, nu stiu ce sa mai fac .

Raspunsuri (1)

eva40

acum 11 ani

stiu ca a trecut ceva timp de cand ati pus intrebarea dvs,cum sunteti? ati rezolvat ceva?Daca nu,va rog sa-mi scrieti si fac tot posibilul sa va ajut
cu respect
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro