durere de cap

Migrena

Postata de chriss89 cu 13 ani in urma.

buna ziua! in ultimul timp am dureri tot mai dese de cap in zona frontala si a sinusurilor(ma doare toata fruntea).durerea e insuportabila nu pot face nimic in ziua aceea si dureaza cam 1-2 zile(indiferent daca dorm sau nu durerea persista).uneori,cand dau de un aer rece simt ca si cum cineva mi-ar da cu ceva in cap.in ultimul timp durerile apar cam des si nu stiu de la ce ar putea fi.am ochelari de-0.25 si -0.5 insa nu ii port foarte des.ar putea fi asta o problema?(am citit pe unele siteuri ca stresul ar fi o problema insa nu stiu cum as putea sa-l elimin)astept un raspuns de la dumneavoastra,VA MULTUMESC!

Raspunsuri (1)

mika

acum 13 ani

dar de ce nu mergi la orl...e posibil s afie o sinutzita de toata frumuseatea.... nu ti doresc dar daca mai stai in situatia asta o sa se agraveze lucrurile...