durere de cap insuportabila

Migrena

Postata de denysyucka cu 11 ani in urma.

Buna ziua! De aproximativ un an am o durere insuportabila de ceafa, frunte si ochiul drept, stari de voma si ameteala. M-a consultat un medic neurolog, am urmat un tratament de o luna de zile cu vagostabil si aspacardin care nu au avut rezultat, am consultat si un oftalmolog, am urmat indicatiile dumnealui de a purta ochelari si nici un rezultat. De o saptamana mi s-a umflat ceafa si in spatele urechilor. Va rog frumos astept un raspuns cu recomandarile dvs. Va multumesc.

Raspunsuri (4)

Medic homeopat

acum 11 ani

Mergeti la un medic homeopat bun caci la astfel de dureri nu exista medicamente sintetice vindecatoare, ci doar antinevralgice, care insa nu vindeca nimic si au efecte secundare. Homeopatia poate vindeca asstfel de dureri.

denysyucka

acum 11 ani

Imi puteti recomanda un mecdic din Iasi? Va multumesc

mircea ioana

acum 11 ani

Buna ziua.
De doua zile am dureri la gat in zona cefei si la tample. ce imi recomandati?

bora

acum 11 ani

fa p***a si iti trece