durere de cap, ameteli, febra

Migrena

Postata de dianis cu 10 ani in urma.

De ceva timp maninc foarte putin si am pofta de mincare scazuta..iar cindva mincam foarte mult...am ameteli, o stare de oboseala si slabiciune continua,dureri musculare la nivelull spatelui, dureri de cap...si mai nou am FEBRA.. ce poate fi ?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Aveti nevoie de o evaluare clinico-biologica : buletin de analize, ecografie abdominala, radiografie pulmonara ,etc. Simptomele sunt nespecifice si de aceea este recomandat sa consultati medicul internist.