Durere accentuata de cap

Migrena

Postata de Iuliana Elena1 cu 8 ani in urma.

Buna
Ma numesc Iuliana ,si de ce va timp ma confrunt cu o durere de cap accentuata,care nu cedeaza repede la analgezic,ameteala ,vedere incetosata,stare de somnolenta ,amorteli ale extremitatilor. Sincer nu stiu ce se intampla cu mine,la medic nu am fost pentru ca am luat-o ca pe o banala durere de cap.Astept un raspuns concret.Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Utilizator11569413802

acum 4 ani

Bună, Iuliana !
Recent am început să am și eu simptomele astea. Ai făcut vreun set de analize sau ai scăpat de acestea ?