de ce ma doare capul

Migrena

Postata de 1121980 cu 13 ani in urma.

am dureri de cap groaznice sunt bilaterale,de la aceasta durere greata

Raspunsuri (10)

skye

acum 13 ani

astazi am facut baie la cap.nu ma-m uscat foarte bine deoarece ma grabeam sa plec la servicu.era destul de frig afara...
seara,au inceput sa apara mici dureri in partea dreapta a capului.dureri intreupte si usor puternice.as vrea sa stiu ce inseamna asta,daca necestia tratament si daca este grav...va multumesc,buna seara

psh ioana Panculescu

acum 13 ani

nu am inteles, aveti doar seara dureri de cap?

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

diana

acum 12 ani

ma doare capul ereu am exact de cateva luni am facut si un tomograf si mi sa spus ca totul e ok am facut si electroencefalogram si la fel mia spus ca totul e ok dar ma doare in cap inauntru capului mereu pe fiecare zi si la tample dece de la ce ar putea fi.va rog ajutatima nu mai stiu ce sa fac si unde sa ma duc

rusu panorica

acum 12 ani

ma doare cap toate ziua peste oluna

dan

acum 11 ani

De 2 luni am observat ca imi vajaie urechea stanga.asta e un aspect.al doilea este ca daca pana la ora12 nu am baut cafea simt o durere surda in cap.si cel mai grav este ca daca beau ceva alcool.simt ca efectiv imi explodeaza capu in.urmatorele.ore.a nu se intelege ca beau cantitati de alcool.asta pataesc si .de la.o si.ngura bere.Astept parerile dvs

Mada

acum 11 ani

Dan, du-te la doctor, nu sta asa. El stie cel mai bine ce ai..

Mada

acum 11 ani

Dan, du-te la doctor, nu sta asa. El stie cel mai bine ce ai..

murariu kamelia

acum 11 ani

ma doare capul in fiecare zi nu stiu ce pastile sa mai iau am luat de toate ma lasa durerea dar dupa un cateva ore ma ia din nou

Fnatic Rekkles

acum 9 ani

ma doare capul !!! ce sa fac am mers peste tot la doctor si a zis k sunt ok...
ajutati-ma ma doare capul la tample si in fata