Cristina?

Migrena

Postata de MembruMobileApp1508785017 cu 6 ani in urma.

Am 16 ani si de 2 luni ma confrunt cu o durere de cap in partea dreapta. Am fost la ORL,am facut si un EEG, un control oftalmologic si un RMN. Toate bune. Nu stiu ce sa mai fac..si durerea este mereu in acelasi loc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/migrena-juvenila_3783