Cred ca am cefalee.

Migrena

Postata de lioness2012 cu 11 ani in urma.

Buna seara!
Ajutati-ma, va rog, referitor la o afectiune de care sufar. Ma doare pielea capului, in special in crestetul capului, iar durerea se accentueaza in special daca trec 2-3 zile si nu fac baie la cap. Indrumati-ma, va rog, cui sa ma adresez, unui neurolog? Pentru ca tocmai am fost la unul care mi-a zis ca nu am nimic dar nici macar n-a cutezat sa-mi palpeze pielea capului.
Va multumesc,
Mariana Lungu

Raspunsuri (2)

eva40

acum 11 ani

este o nevralgie periferica si trebuie sa folositi White Willow 3x2/zi,va trece repede
il gasiti pe situl de mai jos
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro

lioness2012

acum 11 ani

Multumesc mult, o sa incerc.