Cefaleea repetitiva (nevralgia migrenoasa)

Migrena

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

buna ziua acum o luna si jumatate am aflat ca mama mea are cancer de col uterin am fost la cluj ..dar inutil ne-au trimis inapoi in iasi spunandu-ne ca este aparat si aici....au trecut 2 saptamani de cand asteptam ca acest aparat sa se refaca dar inutil as dori sa intreb daca se poate sa vada cineva cat mai repede si sa inceapa acele raze de care are atata nevoie va multumesc mult si as fi foarte recunoscatoare daca as primi un raspuns multumesc incaodata

Raspunsuri (2)

Dorina6899908

acum 15 ani

Nu i s-a recomandat interventie chirurgicala ??Razele nu vindeca, eventual mai micsoreaza tumora...cel mai bine ar fi sa se opereze....daca se hotaraste si merge la Cluj,pot sa-i recomand un medic fff. bun. Multa sanatate !!!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

unde trebuie sa sun pt programare la controll am fost operata de domnul doctor popa acum 4 ani
as dori un numar de telefon sau email va multumesc