C as Putea Face??

Migrena

Postata de mandyc93 cu 13 ani in urma.

Salut...Ma numesc Bogdan si am 24 ani.D cateva luni imi apar sub pielea capului cosuri dureroase.Problema e k in unele s fac foarte mari...inrosanduse si raman fara par in zona unde apar.Am incercat tot felu d creme si d sampoane..nici un rezultat.Am citit p net si ar putea fi o foliculita...dar nu cred..hmmmm..Dupa c a spart , locul a ramas fara par..am mai multe astfel d locuri..si nush c mai fac.C parere aveti???

Raspunsuri (7)

mandyc93

acum 13 ani

am uitat sa zic am si dureri d cap..in special in zona unde apar aceste ...cosuri

Iuli

acum 13 ani

Par a fi niste flegmoane, nu simple cosuri. Mie asa imi suna. Consulta cat poti de repede un medic dermatolog!

oana23iulia

acum 13 ani

de unde esti mama mea e dermatolog tear putea controla lasa ras din ce oras esti :D

petrica

acum 13 ani

am dureri de cap,ma dor tamplele,fruntea,ceafa,tot capul mai bine zis.

o fata oana

acum 13 ani

ok te cred dar vreau sa stiu din ce oras esti ?

mandyc93

acum 13 ani

sunt din tulcea :)

o fata oana

acum 13 ani

imi pare fosrte rau eu sunt din severin nu te poate consulta dak nu te vede imi pare rau :(