Buna ziua?

Migrena

Postata de Utilizator11569937145 cu 4 ani in urma.

Am și eu o nelămurire de ceva timp de o luna am ameteli ma doare capul tare am făcut analizele acum o săptămână am făcut RMN la cap și mi au găsit analizele foarte bune dar de unde vine durerea asta menționez că am si o stare de stres ridicat și anxietate sa fie ceva pe fond psihic?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/durerea-de-cap-16-posibile-cauze_5912

Utilizator11569937145

acum 4 ani

Am fost la un medic psiholog și psihiatru și mi au găsit tulburări de anxietate generalizată