Buna Ziua

Migrena

Postata de tica22 cu 12 ani in urma.

Buna Ziua ! Cam de o luna si ceva am dureri de cap pe partea stanga si mi se pune ceata pe ochii > Am fost la oftamolog si mia spus k sunt in regula cu ei . am facut si analizele la sange si miau iesit bune k mam gandit k poate fi din lipsa de calciu s-au magneziu. eu lucrez de un an si jumatate intro fabrica unde este zgomot puternic si curent .

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Este necesar un control neurologic complet. Nu este o problema oftalmologica.

Medic Epuran

acum 12 ani

Urmaţi sfatul dat de utilizatorul Iuli şi consultaţi un medic neurolog (ar putea fi vorba de o nevralgie de nerv trigemen)