arsura cap

Migrena

Postata de ramonikk cu 14 ani in urma.

buna! daca ma poate ajuta cineva am niste arsuri la cap, cateodata am senzatia unui lichid rece ce imi explodeaza in cap si imi circula. ma supara de 2 luni aceste lucruri si mi-am facut analize , rmn, ct si nimik decat nr de leucocite marit dar cred ca asta datorita unei pneumonii care am tratat-o. niciun doctor nu stie ce am. poate ma poate ajuta cineva. multumesc!

Raspunsuri (2)

alexandra2009

acum 14 ani

Ce fel de arsuri ? Vin din interior sau exterior ? Poate ar trebui sa consulti un dermatolog. Arsurile deobicei provin din exterior si necesita tratament in urma consultului la dermatologie. Mult succes !

ramonikk

acum 14 ani

vin din interior, nu cred ca m-ar ajuta un dermatolog. merci mult oricum