anomalie a arterei...

Migrena

Postata de butterfly2012 cu 12 ani in urma.

Buna seara! Am 23 de ani iar in luna august 2011 am fost internat la spitalul Bagdasar deoarece timp de o sapt am avut dureri groaznice de cap. Am fost prin mai multe spitale dar nu imi gaseau ce am. Inainte sa ajung la Bagdasar am intrat in inconstienta. Vreau sa precizez ca durerile de cap erau atat de puternice incat nu mai vorbeam coerent si aveam pierderi de memorie. La iesirea din spital mi sa pus urmatorul diagnostic: chist sfenoidal stang, rinoadenoidita cronica muco-purulenta,anomalie de origine a arterei meningee medii stangi. Intrebarea mea este,simptomele acelea mai pot aparea in viitor? Traiesc cu teama fiecare zi...deoarece am trecut prin clipe de cosmar.

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Detalii referitoare la aceste afecţiuni şi la eventualele complicaţii ale lor ar fi indicat să le obţineţi de la un medic specialist neurolog sau neurochirurg

butterfly2012

acum 12 ani

Va multumesc frumos pentru raspunsul dumneavoastra. Va doresc o zi buna!

butterfly2012

acum 12 ani

Va multumesc frumos pentru raspunsul dumneavoastra. Va doresc o zi buna!