Amețeli la cap, dureri de cap etc.?

Migrena Abces dentar

Postata de Utilizator11565235397 cu 4 ani in urma.

De vreo o lună de zile, mă doare capul infernal, iar seara când vreau să dorm mă trezesc brusc de la o amețeală sau presiune nu știu cum să explic exact.. Dar nu trece deloc, am probleme și cu măseaua am două abcese la o măsea iar una mă doare mai mereu deobicei apăreau după durerea la măsea dar acum nu mă mai doare dar tot am amețeli sau presiuni seara dar dacă adorm dimineața nu am nimic doar seara nu mai știu ce să fac..

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Caria-dentara/abcesul-dentar_395

Utilizator21561648957

acum 4 ani

Durerea este mai mică dacă ești la orizontală? Dacă e așa, te pot ajuta cu informații.