ajutor

Migrena

Postata de Milena2 cu 15 ani in urma.

sunt femeie am 45 ani si am dureri de cap de la frunte pana la ceafa,greata varsaturi si asta cam de 10 ani, si mai ales ccand e timp ploios nu suport zgomote lumina am luat di medicamente fara nici un folos diagnostic; cefalee acuta,migrena, viermisori la fiere,spondiloza cervicala mai multi medici mai multe diagnostice.este odurere insuportabila si dureaza cam doua zile in fiecare luna.

Raspunsuri (2)

adi3134498

acum 15 ani

De ce nu incercati sa va cumparati o perna electrica? Va recomand eu una, o gasiti aici: http://www.tehnica-medicala.ro/categories.php?category=Dispozitive-Medicale/Paturi-%7B47%7D-Perne-Electrice
Acest magazin online de tehnica medicala pune la dispozitie mai multe produse pentru ingrijirea corporala. Sunt mai multe tipuri de perne electrice, folositoare, la diferite preturi.
Eu folosesc produse de 1 an. Merita sa incercati si dumneavoastra.
Sa stiti ca magazinul primeste comenzi din toata tara, iar livrarea se face oriunde in tara, in maxim 2 zile, fara costuri sumplimentare.
Multa sanatate

Rramona

acum 14 ani

AM 21 DE ANI SI DE CAEVA TIMP AM DURERI DE CAP.MA DOARE FRUNTEA IMPREUNA CU OCHII ,PARTE DE SUS A CAPULUI SI CEAFA NU STIU CE SA FAC NU AM FOST INCA LA DOCTOR CA AM ZIS CA IMI TRECE,CE IMI RECOMANDATI?