De ce am menstruatie indelungata?

Menoragia

Postata de Utilizator11602183073 cu 3 ani in urma.

Buna ziua!
Am 40 de ani, iar de 16 zile am menstruatie abundenta (schimb un absorbant la 2 ore), iar recent am descoperit cheaguri foarte mari.

M-ati putea ajuta cu o idee?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul . Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/problemele-ciclului-menstrual-cheagurile-de-sange-modificarile-de-culoar_5282