va rog sa-mi raspundeti

Menopauza

Postata de oanagaby cu 12 ani in urma.

Medicul mi-a prescris Orgametril pentru incetarea ciclului. Am luat timp de 4 luni, timp in care aveam stari de ameteala si de rau permanente, insa nu mi-a mai venit ciclul. Acum am intrerupt, la sfatul altui medic sa vada cursul normal. Mi-a venit ciclul imediat si f abundent. Am 55 de ani si prezint un fibrom mic care dupa spusele medicului nu necesita operatie. Ce ar trebui sa fac? Multumesc!

Raspunsuri (1)

cristina454107614

acum 12 ani

nu inteleg de ce vreti sa va dereglati neaparat si sa inceteze ciclul?????