sarcina

Menopauza

Postata de emi67 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,

am intrat la menopauza, iau climen si as dori sa raman insarcinata.Cum procedez?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Consultati un medic ginecolog bun care va sti sa va ajute.

emi67

acum 13 ani

buna, am consultat da din pacate nimeni nu mi a zis exact daca se poate sau nu

andreea

acum 13 ani

marinescu giulesti-cel mai priceput in cazul asta

emi67

acum 13 ani

merci

EMANUEL

acum 13 ani

Cel mai bun este DR. Mihai Vieriu de la Spitalul CFR din Iasi. A adus copii multor cupluri din toata tara prin tratamente homeopate. El rezolva problema cu ciclul si vine si copilul.