S-ami fac griji?

Menopauza

Postata de MembruMobileApp311104 cu 7 ani in urma.

Am 55 de ani si de 4ani sunt la menopauza,acum am mi-a venit iar menstruatia.ce anseamna asta?

Raspunsuri (1)

GinieAna

acum 6 ani

Este normal sa mai vina menstruatia din cand in cand, neregulat. Acest lucru se poate intampla pana la instalarea completa a menopauzei. Am suferit si eu de aceeasi problema, plus uscaciune vaginala si dureri de cap. Am descoperit, in schimb, un tratament foarte bun care sa imi rezolve aceasta problema. Cei de la adresa_web_filtrata au solutii pentru toate dificultatile pe care le intampina organismul nostru o data cu aparitia menopauzei. Am folosit un kit de menopauza care m-a scapat de bufeuri, stari anxioase, iritabilitate, depresie, transpiratii nocturne, palpitatii, disconfort vaginal, insomnii si alte simptome specifice menopauzei.