pot avea o sarcina nedorita

Menopauza

Postata de susana6 cu 12 ani in urma.

sunt in menopauza de 4 ani exista riscul de a avea o sarcina

Raspunsuri (4)

susana6

acum 12 ani

sper ca nu

Adrienne

acum 12 ani

Cu siguranta,NU !

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,
daca intradevar sunteti de 4 ani la menopauza, nu exista riscul unei sarcini nedorite. totusi, intrebati acest lucru doar pentru ca ati avut un contact sexual neprotejat recent, sau deoarece acum aveti si vreun simptom anume?

va urez o zi buna

elena

acum 11 ani

de 6 ani la menopauza fara intrerupere ! in acest interval 1 singura data contact sexual neprotejat exista risc de sarcina??