Oboseala

Menopauza

Postata de Lacramioara Mirela cu 14 ani in urma.

De un an de zile sunt la menopauza , asta sa intamplat din cauza unei interventii chirurgicale pe unul din ovare .
Transpiratiile nocturne si bufeurile de peste zi au devenit insuportabile, am inceput sa am si unele stari de lesin si cred ca tot din aceasta cauza . Anul trecut in vara am avut o perioada in care nu puteam sa dorm de loc , adormeam undeva in jurul orei 4 dimineata pana pe la ora 7 si ma simteam cumplit , medicul de familie mi-a recomandat un distonocalm seara inainte de culcare si mi-am revenit cu somnul dar in rest nu pot sa zic ca ma simt bine , ce imi recomandati? Am 46 ani.

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 14 ani

Iti recomand o cura de minimum trei luni de " Suc Organic de Aloe Vera " + " Extract din suc de Orz Verde " de la Rotta Natura, 30 comprimate dar luate cate 2 la prinz si 2 seara, cu jumatate de ora inainte de masa. Sucul de Aloe Vera de ia cate un capacel de 30 ml, dimineata inainte de masa cu 30 min. In prospectul de la orz, spune 1/zi,dar nu este de ajuns. La orz se face o pauza de o saptamana, dupa 3 saptamani de tratament, apoi se reia. Vei vedea ca-ti intareste imunitatea,iti creste energia,dormi....... si-ti rezolva si alte probleme in situatia ta. Tratament recomandat de medic. Multa sanatate ! este cam scump dar merita.

colnago

acum 14 ani

Iti recomand un tratament cu produsul natural TTP40, special conceput pentru probleme care apar la menopauza, detalii iti pot trimite in email: [email protected], acceseaza: www.shoptni.info