O PARERE VA ROG

Menopauza

Postata de EMA_S cu 8 ani in urma.

Buna ziua/seara.Sint la menopauza de 3 ani.Ma confrunt cu o problema.Simt o uscaciune,ma deranjeaza cel mai mult labiile mici interior. Am inteles ca sint creme speciale pt intretinere,sau vit a uleioasa.A folosit cineva? sau alte produse .Va rog un raspuns.Multumesc

Raspunsuri (3)

Victoras

acum 8 ani

Intrebati la magazinele naturiste!!!Exista supozitoare vaginale pt. asemenea probl.hormonale...Sanatate!!!

EMA_S

acum 8 ani

Multumesc.

Gyongyi

acum 8 ani

Crema OVESTIN ,se foloseste de 2 ori pe saptamana,este fff buna.Sanatate