menopauza

Menopauza

Postata de lenuta71 cu 7 ani in urma.

Am 44 ani ultimul ciclu in octombrie2016 ,lipsa ciclu si in lunile mai,august 2016.Stari de oboseala,dureri musculare,maini umflate dimineata,agitatie,ameteli,bufeuri,insomnii,dureri de cap.

Raspunsuri (1)

GinieAna

acum 6 ani

Buna ziua! Aceleasi probleme le-am avut si eu cand a incetat sa imi mai vina menstruatia. Ma durea foarte rau capul, simteam tot timpul o presiune la nivel cerebral, noapte nu puteam dormi, ma trezeam transpirata, chiar daca in incapere era o temperatura normala. Am fost la doctor si mi-a recomandat sa incerc un tratament. Sunt 3 produse de la adresa_web_filtrata , intr-un kit. Kit-ul este format dintr-o cutie de EstroPlus , o cutie de ApiMag si un tub EstroPlus Gel fiecare cu indicatii pe fiecare din simptomele menopauzei. Eu le-am incercat si sunt bune, inca mai iau tratamentul si ma simt mult mai bine decat inainte. Il poti comanda direct pe site adresa_web_filtrata