Menopauza

Postata de TantaManole cu 13 ani in urma.

Am 50 de ani si nu mai am ciclu de doi ani,acum mi-a venit ciclu ..ce se intampla?
Am facut control ginecologic acum 3 luni si medicul m-a asigurat ca sunt bine !Va multumesc

Raspunsuri (3)

andrea biju

acum 13 ani

am 43 de ani si de 3 ani nu am ciclu acuma mia venit iara ce se poate face

mariutza

acum 10 ani

logic ar fi sa nu asteptati raspuns,pentru ca trebuie sa mergeti la medicul specialist (ginecolog).nimeni nu poate face consulatatie virtuala!!!!!!!!!!!!!!!

mariazet45

acum 13 ani

nu raspunde nimeni pe aici , se pun intrebari degeaba .