menopauza

Menopauza

Postata de piloiu cu 13 ani in urma.

buna ,intrebarea mea este daca mama mea a intrat la menopauza la varsta de 36 de ani ,oare eu voi fi ca ea ,mentionez am 31 de ani si ciclul meu in fiecare luna este diferit adica 3 zile intr-o luna 2 in alta as dori un sfat va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Cacovean Adrian

acum 13 ani

Buna seara,

Nu este neaparat sa se intample la fel ca la mama dv. Pentru reglarea ciclului puteti apela la specialisti ginecologi, la endocrinologi sau la homeopatie si medicina reglarii fiziologice.

Cu stima