menopauza si sarcina

Menopauza

Postata de claudiamihai111 cu 10 ani in urma.

Am 45 ani ,ciclul menstrual nu mi a venit de1 an si jumatate,mai pot ramane insarcinata?Mentionez ca mi am facut teste de sarcina si au iesit negative

Raspunsuri (1)

Airam

acum 7 ani

Am 49 de ani,nu mai am CM de un an si 5 luni,dar acum vreo saptamana sanii erau foarte umflati,durerosi iar astazi am o secretie roz,apoi maro,ca si cum corpul se pregateste de CM.
Am facut anul trecut Papanicolau si alte analize si nu mi-a iesit nimic rau.Ce ar putea sa fie?