menopauza si sarcina

Menopauza

Postata de selena41 cu 11 ani in urma.

Buna seara, intrebare : se poate ca dupa un an de lipsa menstruatie sa pot ramane insarcinata? (44 ani, de la 39 ciclu neregulat, bufeuri, dureri de cap, frisoane -stari prezente si azi)

Raspunsuri (3)

selena41

acum 11 ani

Asta stiam, dar ma interesa ca idee sa stiu daca la menopauza se mai poate ramane insarcinata...

mariana

acum 11 ani

buna am si eu o nelamurire am 37 de ani nici o nastere si imi doresc un copil am avut cm regulat dar de 2 zile nu mia venit cm oare e menopauza sau sunt insarcinata ma dor sanii doar atat alte simtome nu am

mariana

acum 11 ani

e posibil sa iti vina cm regulat si urmatoarea luna sa intri in menopauza brusc?