menopauza sau nu????

Menopauza

Postata de Miha66 cu 13 ani in urma.

De 2 ani ,nu mai am ciclu,totul este pe cale hormonala.........as dori sa imi spuneti ce as putea lua sa,mai am ciclu,macar cativa ani...........am 43 ani,si am niste dureri de cap ingrozitor...........poate ma ajutati,sa imi spuneti ce as putea sa iau???????????

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Mergeti la un medic endocrinolog pt tratament de substitutie hormonala.