menopauza precoce

Menopauza

Postata de mirela003 cu 13 ani in urma.

cum se poate amana menopauza

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Prin tratament hormonal, insa acexta prezinta si anumite riscuri. Sfatuiti-va cu medicul endocrinolog.

marilu

acum 13 ani

esti sigura ca esti la menopauza, daca nu ai ciclu 1 an atunci esti la menopauza, i-a vitex fruit sau gynease sunt naturiste fara hormoni.

corina calin

acum 13 ani

am 41 de ani si nu am mai avut menstruatie de 1 an dar am trompele legate de la o sarcina prin cezariana
e posibil sa fi intrat la menopauza