menopauza o problema?

Menopauza

Postata de giugudica cu 13 ani in urma.

din ianuarie ciclul imi vine oluna,apoi alte doua nu vine,am bufeuri,dureri f. mari de spate si de cap,sunt f. nervoasa etc. trebuie sa consult un medic sau sa iau pastile?

Raspunsuri (2)

feraru gina

acum 13 ani

nu mai sant in toate mintile de la un tip in coce ce sa fac tratament sau ceva normal care sa ma linistesca acum un an nu am avut ciclu 7 luni si acum mia venit iar

Lili

acum 13 ani

Incearca un tratament naturist cu Branca Ursului.Mai multe informatii gasiti pe internet.