hemoragie

Menopauza

Postata de Mirela77135961 cu 15 ani in urma.

buna ziua,de 12 zile am hemoragie...a venit ca si ciclu si nu se mai termina,f mult cantitativ...nu ma doare nimic,nu mi-e rau...a mai avut cineva asa?

Raspunsuri (4)

acum 15 ani

Buna,

Ai inceput cumva un tratament cu anticonceptionale?
Pe ce data trebuie sa-ti vina mentruatia?

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Am o prietena care a patit la fel iar medicul ginecolog i-a dat ERGOMET. Daca nu poti ajunge la spital, macar coboara pana la farmacie sa intrebi de acest medicament/fiola. Numai bine si sa ne spui ce ai facut.

Mirela77135961

acum 15 ani

am fost..se spune ca nu-i bine sa opresti sangele prin medicamente.

multumesc ptr raspuns.

Mirela77135961

acum 15 ani

sunt in varsta..de acum astept menopauza,
multumesc ptr raspuns.