este menopauza oare?

Menopauza

Postata de Teodora65132080 cu 13 ani in urma.

buna ziua ; am o intrebare va rog : nu mi-a venit ciclul de aproape 2 luni ,am 48 ani e posibil sa intru la menopauza sau e sarcina ? inca nu am fost la medic , bufeuri am avut noaptea , o stare mai agitata .va multumesc.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Va puteti edifica facand un test de sarcina. Daca acesta este negativ, cautati un medic endocrinolog.

Teodora65132080

acum 13 ani

multumesc mult.va doresc sanatare si o zi buna.

luma

acum 13 ani

Adevar graieste luli, eu am 43 de ani si anul trecut m-am trezit in 12 sapt. trecute ca desteptul de madic ma indopa cu medicamente zicand ca-s la menopauza si de la ele nici nu mi-am dat seama ca sunt gravida, grija mare.