e normal sa-mi vina ciclu dupa 6 ani fiind la menopauza?

Menopauza

Postata de ileana daniela cu 6 ani in urma.

Am facut toate analize in 2011 cind am fost in premenopauza si la fiecare 6 luni repetam analizele pina 2013 cind am intrat la menopauza, iar in februarie 2017 le-am repetat si mi s-a spus clar ca sint la MENOPAUZA iar in luna mai pe 21 ora 05.06 mi-a venit ciclu si m-a tinut 3 zile

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1516378923

acum 6 ani

Ce varsta aveti?

Gyongyi B

acum 2 ani

Bună ziua...am intrat la menopauza de 5ani...la virsta de 45 de ani și acuma de 2 zile mi-a venit ciclul din nou..singerarea este de culoare roșu curat.Este normal?