despre ovestin crema/ovule

Menopauza

Postata de melahrinia cu 8 ani in urma.

Buna ziua!Daca stie cineva in mod sigur daca pot folosi Ovestin crema/ovule in conditiile in care sunt operata, am histerectomie totala cauzata de un carcinom in situ ca urmare sunt la menopauza indusa si am mari probleme;nimic din ce mi-au recomandat medicii pana acum nu a functionat.
Multumesc,

Raspunsuri (2)

Gyongyi

acum 8 ani

Buna ziua.Sunt si eu operata de 5 ani cu aceeasi problema,folosesc Ovestin crema.Este foarte buna ,va recomand de 2 ori pe saptamana,este buna si ptr prevenirea incontinentei(apare cu menopauza).Sanatate

Tina

acum un an

Poti cumpara crema la liber sau doar cu reteta ?