despre o singerare

Menopauza

Postata de gabriela770 cu 12 ani in urma.

sunt la menopauza de2 ani adica ultimul ciclu in dec 2009,am folosit 3 ovule canesten si azi am o singerare usoara,rozalie pe hartia higenica ce poate sa fie

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

acesta sangerare, daca este de origine genitala, adresati-va medicului ginecolog pentru efectuarea examinarii specifice, a frotiului cito-vaginal si a testului babes papanicolau (screening-ul canecerului de col uterin).

Victoras

acum 12 ani

Singerea respectiva este,dupa parerea mea,de natura hormonala.Sunati-ma la 0766-747-284 pt. a va recomanda ceva naturist,daca credeti in asa ceva,asta in cazul cind nu exista alte cauze fiziologice.Sanatate!!!