ce sa fac

Menopauza

Postata de sorinavalentinap cu 9 ani in urma.

Am 50 ani in luna iulie si august nu am avut ciclu decat vreo 2-3 zile ceva maroniu dar ff putin.dupa 24 sept si pana azi nu se mai opreste dar nu curge mult acum.am vb cu dr de familie nu a vrut sa imi dea trimitere sa merg la ginecologie.mi-a zis sa iau orgametril si daca nu imi trece sapt viitoare sa merg la gineco.eu iau tratament ptr inima mie sa nu pierd ßange mult.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este indicat sa consultati medicul ginecolog.
Cel mai probabil, sunt tulburari hormonale in contextul instalarii menopauzei.