CCiclu dupa 2 si 6 luni de menopauza?

Menopauza

Postata de Adriana cu 5 ani in urma.

Buna ziua! Am 53 de ani iar in vara lui 2016 am avut ultimul ciclu. Astazi insa mi- a venit ciclu din nou. Am aceleasi simtome ca la un ciclu normal( dureri de sani, dureri abdominale.) Luni am programare la ginecolog. Poate fi ceva grav? Va rog ajutati- ma!!

Raspunsuri (1)

Utilizator21561115621

acum 4 ani

Buna ziua
ma interesa subiectul,am sangerare dupa 15 luni de lipsa ciclu menstrual.Si am dor putin si sanii