Buna ziua?

Menopauza

Postata de Utilizator21537261112 cu 5 ani in urma.

Am 45 ani,pana anul acesta am avut ciclu regulat,de cateva luni perioada s-a redus la 21-24 zile insa luna aceasta nu mi-a venit.Am dureri la sanul stang(la palpare nu este nimic) si o secretie alb-galbuie pe care o aveam si pana acum mai ales inainte de ciclu.In rest nu ma simt deloc rau.Mentionez ca nu am avut viata sexula deloc.
Este vorba oare de intrarea la menopauza?Cumoasteti un tratament naturist?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Menopauza/10-semne-care-anunta-intrarea-la-menopauza_12398