Buna. am 32 ani si am facut sex cu o femeie de 53 ani. poate sa ramana insarcinata?

Menopauza Bufeuri Simptome perimenopauza Simptome post-menopauza Ovulatie premenopauza
+2
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1516378923 cu 6 ani in urma.

din cate stiu e la menopauza..

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Menopauza/sexul-si-menopauza_724