ana

Menopauza

Postata de ana buliga cu 11 ani in urma.

Buna,am 51 de ani si de 4 luni imi lipseste ciclul mistrual si ma da in calduri.As vrea sa stiu in ce perioada ma aflu si daca este riscul de a ramanea insarcinata.multumesc.

Raspunsuri (2)

Psih. Roxana Olaru

acum 11 ani

Buna ziua,

Cel mai probabil este vorba despre menopauza, dar va trebui sa mergeti la medic pentru a face cateva analize pentru confirmare.

marius

acum 9 ani

Buna. cand ati avut ultima oara un contact sexual?