amotire picioare

Menopauza

Postata de claudiamihai111 cu 10 ani in urma.

buna ziua

an 45ani ,mi a aparut o umflatura stanga jos,picioarele au inceput sa se umle si sa m amorteasca
ce ppate fii?

Raspunsuri (5)

Dr. Petre Muresan

acum 10 ani

E o urgenta. Va recomand sa va adresati imediat unui serviciu de urgenta. Poate fi o problema de natura vasculara care necesita o explorare doppler vasculara imediata. Astept vesti de la dumneavoastra. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )

claudiamihai111

acum 10 ani

n 45ani ,mi a aparut o umflatura stanga jos,picioarele au inceput sa se umfle si sa imi amorteasc cand vreau sa merg am impresia ca de abia merg,am ameteala ,si o ceata pe ochi,mi a intepenit spatele si ceafa ,urinez des,am senzatie de burta umflata,,inteopaturi maini si picioare ,am fost la doctor internist si mi a gasit colon iriitat si pietre la bila
Dar ce legatura are cu urinat des,amortire si niste junghiuri peste tot,?
Mentionez ca urinez foarte des ,si am umflata vezica urinara.

claudiamihai111

acum 10 ani

n 45ani ,mi a aparut o umflatura stanga jos,picioarele au inceput sa se umfle si sa imi amorteasc cand vreau sa merg am impresia ca de abia merg,am ameteala ,si o ceata pe ochi,mi a intepenit spatele si ceafa ,urinez des,am senzatie de burta umflata,,inteopaturi maini si picioare ,am fost la doctor internist si mi a gasit colon iriitat si pietre la bila
Dar ce legatura are cu urinat des,amortire si niste junghiuri peste tot,?
Mentionez ca urinez foarte des ,si am umflata vezica urinara.

claudiamihai111

acum 7 ani

am urmatoarele simptome, senzatie burta umflata, amortire picioare, ceata pe ochi, obosesc repede, ma inteapa, stanga jos abdomen, ameteli, imi simt burta umflata, urinez des ce poate fii?multumesc

claudiamihai111

acum 7 ani

am urmatoarele simptome, senzatie burta umflata, amortire picioare, ceata pe ochi, obosesc repede, ma inteapa, stanga jos abdomen, ameteli, imi simt burta umflata, urinez des ce poate fii?multumesc
si parca umbla ceva in abdomen,mentionez ca sunt la menopauza de 4 ani
multumesc