aminarea menopauzei

Menopauza

Postata de nicoleta5699674 cu 15 ani in urma.

Va rog sa mi spuneti daca stiti cum se poate amina intrarea la menopauza ! de asemenea caut un ginecolog bun pentru aceasta caci,banuiesc,voi avea nevoie de consultatii..am 45 ani,2 copii si am si displazie mamara!Sint membru nou pe acest forum si nu reusesc sa intru la consulatiile on line...puteti sa ma ajutati?

Raspunsuri (1)

ANTONIA391448

acum 15 ani

am aceiasi virsta ca si tine si tot 2 copii.eu iti spun cum am procedat eu.deschizi calculatorul apoi scrii in spatiu destinat urmatoarele..sfatul medicului.ro apoi apesi enter siti apare o schema si citesti schema si asa ajungi sa intri la consultatiile onlai mult succes